Uvijek se radujem bajramu, jer se tada ljudi vrate svojoj pravoj prirodi i onim najljepšim osobinama; praštanju, osmjehu, prijateljstvu, obilasku rodbine i prijatelja... S toga, dragi prijatelji, želim vam puno radosti, osmjeha i lijepih trenutaka u životu.
Neka nam Svemilosni Bog podari snagu i hrabrost da ustrajemo na pravom putu!
BAJRAM ŠERIF MUBAREK OLSUN!

Primjedbe
Objavi komentar